Oświadczenie o dyscyplinie trwa do momentu:

  • samoistnego wygaszenia wraz z ustaniem zatrudnienia (jako całości),
  • złożenia nowego oświadczenia o dyscyplinie (jest to możliwe po upływie dwóch lat od złożenia pierwszego oświadczenia),
  • zamknięcia oświadczenia (jest to możliwe po upływie dwóch lat od złożenia tego oświadczenia). /pomoc/knowledge-base/dane-pracownika-oswiadczenie-o-dyscyplinie/